Produkujemy zadowolenie

ATENA Fabryka Przygód

Produkujemy zadowolenie!

 W branży turystycznej stawiamy pierwsze kroki, ale mamy sporo atutów i jest wiele rzeczy, które nas wyróżnia na rynku organizatorów turystyki szkolnej.

Wyróżnia nas to, że nasze programy wycieczek szkolnych są nieliniowe, można w nich znaleźć sporo elementów gier miejskich i gier terenowych. Atrakcje turystyczne dobieramy w sposób mocno wyselekcjonowany z masą stanowisk interaktywnych gdzie można w sposób ciekawy i niestandardowy poszerzać swoją wiedzę. Wszystkie te obiekty oferują ponadto lekcje i warsztaty o tematyce dobranej do Państwa potrzeb, wymagań oraz zainteresowań. Mamy wielkie uznanie dla dziedzictwa kulturowego, narodowego i historycznego naszego kraju oraz wielki szacunek dla środowiska przyrodniczego. Oferujemy ciekawe wycieczki szkolne jedno, dwu i kilku dniowe. Naszym hasłem przewodnim jest „Poznaj Polskę”.

 

Posiadamy wszystkie wymagane wpisy, certyfikaty oraz zabezpieczenia finansowe uprawniające nas do organizowania turystyki:

 Wpis do rejestru organizatorów turystyki Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 1472.

Certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego w Towarzystwie Ubezpieczeń UNIQUA S.A.

Poprzedni
Następny

Zapewniamy:

Obiekty noclegowe​

Współpracujemy z ośrodkami o wysokim standardzie. W większości obiektach pokoje wyposażone są w łazienki z ubikacją oraz TV. Wszystkie ośrodki zgłoszone są do ewidencji obiektów turystycznych świadczących usługi hotelarskie.

Posiłki

Podczas wycieczek 2 i 3 – dniowych zapewniamy pakiet HB czyli śniadanie i obiadokolację. Można również dodatkowo zamówić suchy prowiant na powrotną podróż.

W przypadku wycieczki jednodniowej prosimy o zapewnienie swoim pociechom prowiantu na cały dzień pobytu.

Transport

Naszymi partnerami są licencjonowane firmy transportowe posiadająca wysokiej klasy flotę autokarową wyposażoną w klimatyzację, WC, DVD, często również Wi-Fi.

Piloci i przewodnicy

Każdym wyjazdem opiekuje się doświadczony pilot, który czuwa nad realizacją programu, jakością usług oraz bezpieczeństwem przez cały czas trwania imprezy. W większości miastach, obiektach turystycznych oraz Parkach Narodowych towarzyszą nam miejscowi przewodnicy.

Ubezpieczenia

Posiadamy podwójną gwarancję ubezpieczenia turystycznego. Pierwszym filarem TU UNIQUA S.A. drugim filarem zabezpieczenia jest Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Ubezpieczeniowy.

Rezerwacje i umowy

Rezerwację wycieczki można dokonać telefonicznie lub mailem. W ciągu dwóch dni przesyłamy ramowy plan wyjazdu z kilkoma atrakcjami do wyboru oraz wzór umowy o „zorganizowaniu imprezy turystycznej”. Przygotowanie wycieczki rozpoczynamy w momencie wpłaty 30% wartości całej imprezy. Na 30 dni przed wyjazdem pobieramy kolejne 40% wartości. Natomiast pozostałe 30% powinno być uregulowane na minimum dwa dni przed wyjazdem.

Wartość

Wartość wycieczki podajemy zawsze w kwocie brutto. Podstawowa cena jest wyliczona dla 45 – 48 uczniów. Koszty uczestnictwa opiekunów (na 15 uczniów 1 opiekun) pokrywa nasza firma. Cena nie zawiera jedynie biletów wstępów do atrakcji turystycznych, ponieważ są one zależna od Państwa wyboru. Wpłaty za wycieczki 2 i 3 dniowe rozkładamy na 3 raty.